Технології

krealand-technology
Технології – це невід’ємна частина нашого життя. Ви можете читати цю веб-сторінку, тому що люди люди винайшли комп’ютери, мови програмування, інтернет та веб-сайти. Ми дуже вдячні цим людям. Але технології змінюються, і ми хвилюємось особливо про наших дітей – як вони будуть виживати у цифровому світі? Уроки в школі не відповідають сучасним вимогам, з використанням застарілої програми та старовинних комп’ютерів. Дозвольте нам допомогти.

Не можна бути занадто юним (або зрілим), щоб навчатись новим технологіям. Ми пропонуємо два навчальних напрямки. Перший – Креаленд Теch, згідно з яким пропонується базовий підхід до вивчення комп’ютерів, розповсюджених програм, пов’язаних з ними, а також розсудливий підхід до користування інтернетом. Ми поділимось основами створення документів, редактування фотографій та іншого мультимедіа на персональному комп’ютері.

Креаленд Теch Pro, згідно з яким пропонується серія занять для більш професіонального юного користувача. Починаючи з вивчення HTML (базова мова програмування інтернету), учасники будуть вміти створювати свої власні веб-сайти, перед переходом до створення власних прикладних програм для мобільних пристроїв. І як бонус учасники будуть мати змогу навчитись користуватись MAC.

Або можливо ви бажаєте пройти спеціалізований курс на певну тему, розроблений тільки для вас? Повідомте, як ми можемо допомогти!