Super Start

Всі хороші батьки намагаються забезпечувати своїх дітей найкращим у тому, що стосується освіти та досвіду. Дитячий садок – це один з перших досвідів вашої дитини в суспільстві. Тому надзвичайно важливо, які діти їх оточують, як ставляться до дітей працівники та ще декілька сотень деталей, з якими стикаються батьки в період вибору дитячого садка та адаптації дитини.

Тож ми вирішили створити наш власний Центр дитячого розвитку на першу половину дня, який ми назвали Super Start, і ми віримо, що це може зацікавити вас також. Ми б хотіли запросити вас та ваших дітей бути частиною цього проекту.

Ми хочемо розширяти наші успішні уроки раннього розвитку (особливо ті, які проводяться англійською мовою) та забезпечити догляд за дітьми з 8:30 до 13:30, з понеділка по п’ятницю, з великим акцентом на вивченні англійської мови. В нас вже є велика команда досвічених спеціалістів з догляду за дітьми та підготовлені кімнати в нашому приміщенні на Шевченка, 317. В нас є власна кухня в Kafe Kreative, яка щодня надає якісну їжу.

Ми віримо і прагнемо того, щоб кожна дитина мала право бути почутою, готовою до самостійного життя за допомогою сучасних методик та творчого підходу до завдань. Ми прагнемо навчити дитину розмірковувати, бути допитливою, вільно почуватися в соціальному середовищі. Наше бажання – навчити дитину поважати як дорослих, так і своїх однолітків, розвивати та розкривати потенціал дитини, доносячи його до батьків.

Ми з захопленням очікуємо спільної роботи з вами над реалізацією того дивовижного потенціалу та креативності, які закладено у вашій дитині.