Music Band

Krealand Music Band

Креаленд Music Band – це групові заняття для тих, хто бажає гарно проводити час з музикою, можливо грати в групі або співати в колективі.

Якщо ти хочеш отримувати задоволення від свого голосу, приємно і цікаво проводити час в дружній компанії і при цьому розвивати вокал та свою гру на музичних інструментах під керівництвом викладача, тоді напрям Креаленд Music це саме для тебе. Це групові заняття, де ти будеш учасником Music Band! Головне, що в тебе є мрія грати в групі, а наша команда викладачів тобі в цьому допоможе. Ми пропонуємо різні формати Music Band: музично-вокальна група (дуети, тріо, ансамбль), гітарна або гітарно-фортепіанна група, а також справжній музичний band з гітарами, барабанами і т.д.. І все це сприяє більш цікавому і активному розвитку, на відміну від звичайних уроків музики.

Робота з голосом і навчання грі на музичному інструменті в групі проводиться з кожним, так як і на індивідуальних заняттях. Наприклад, вокалісти групових занять отримують різноманітність вокальних вправ для розвитку голосу та на розвиток артикуляції і виконують їх як в групі, так і індивідуально. У групових заняттях є багато плюсів: ви навчаєтесь працювати в команді; весело та ефективно проводите час; ви вчитеся чути зауваження які звучать не на вашу адресу, і якщо зіткнетеся з такою ж проблемою знаєте рішення; порівнюєте себе з іншими; справляєтеся зі страхом виступу в колективі; знаходите своє індивідуальне звучання. А також, що дуже важливо, ви знаходите єдинодумців в музиці і йдете разом до мети. Наша студія обладнана найсучаснішою апаратурою та музичними інструментами.

Креаленд Мusic Pro призначений для тих, хто хоче більш структурованого підходу до навчання, а індивідуальні уроки розроблені особливо, для того щоб відповідати саме вашим потребам

Оберіть для більш детальної інформації: