Музика

krealand-music
 

Музика – це невід’ємна частина нашого життя. У кожного з нас є улюблена пісня або група, і частіше за все, коли нікого немає поруч, ми, навіть, намагаємось самі співати.  Після перегляду програм, таких як X-Фактор, ми, навіть, починаємо мріяти, як можливо одного дня станемо відомими. Однак, якщо будемо відвертими, наші музичні вміння не настільки досконалі, як нам би хотілось. Часто ми не мали можливості навчатись грі на музичному інструменті. І якщо ми будем чесними, стара система музичних шкіл в Україні більше не актуальна для дітей у 21 столітті.

Саме тут на допомогу приходить Креаленд. Ми пропонуємо веселі і цікаві групові та індивідуальні заняття для дітей та дорослих, зацікавлених у тому, щоб навчитись співати, грати на фортепіано або гітарі. Наша команда вчителів не просто талановиті музиканти, кожен в своєму напрямі, але й мають досвід навчання дітей і знають, як зробити уроки актуальними для кожного. Ми використовуємо навчальні матеріали та методологію, які є популярними в багатьох країнах Європи.

Наявні два навчальні напрямки. Креаленд Music Band – це групові заняття для тих, хто бажає гарно проводити час з музикою, можливо грати в групі або співати в колективі. Креаленд Мusic Pro призначений для тих, хто хоче більш структурованого підходу до навчання, а індивідуальні уроки розроблені особливо, для того щоб відповідати саме вашим потребам.

Ніколи не зарано або запізно навчатись грати на інструменті. Повідомте, як ми можемо допомогти!

Зв’яжіться з нами, щоб забронювати перше безкоштовне заняття:
093 4000 910 або 098 4000 910

 

Оберіть для більш детальної інформації: