Креаленд Live

Krealand Live – новий творчий проект для підлітків!

В підлітковому віці кожна дитина шукає можливості як проявити себе в творчому плані, тож ми пропонуємо групові майстер-класи з досвіченими наставниками, під час яких діти будуть створювати власні арт-проекти та навчатись робити це в команді.

Ми знаємо, як зробити навчання цікавим та веселим!

Кожна дитина може обрати один з трьох курсів:

  • відео-продакшн;
  • театральне мистецтво;
  • музичний курс (music band).

Музичний курс розрахований для тих, кому цікаво навчитись грати в музичному бенді. Ви зможете стати участником справжньої музичної групи, адже грати з командою – це зажди веселіше! (Єдина умова – ви повинні володіти навичками вокалу або грати на музичному інструменті)

Театральний курс створено для тих, хто хоче розвивати в собі акторські здібності, або бути режисером чи писати сценарії. На цьому курсі ви зможете створювати театральні постановки та грати в них. А ще спільно з відео-продакшином знімати короткометражні фільми та інші цікаві проекти.

Відео курс для тих, хто хоче навчитись професійно знімати відео та монтувати. Ви навчитесь створювати спецефекти, працювати зі світлом на зйомках і дізнаєтесь, як професійно створювати сюжети. Також разом з музичним курсом ви будете створювати музичні відеокліпи, а з театральним курсом – короткометражні фільми.

Проект проходитиме кожен понеділок з 15:30 до 18:30

Для того щоб розпочати навчання в проекті потрібно пройти кастинг.

Для того, щоб потрапити на кастинг потрібно заповнити цю анкету.