Krealand Start

Наші уроки розроблені, використовуючи різні методики і підходи для того, щоб знайти найцікавіший шлях використання потенціалу ваших діток для отримання необхідних знань.Кожен урок буде складатись з основних блоків:

  • Фізичний розвиток
  • Сенсорний розвиток
  • Творчість

Всі ці складові є необхідними для гармонійного розвитку кожної дитини. Кожен урок буде проходити в ігровій формі, що є надзвичайно важливим і зрозумілим для дітей. Давайте разом будемо вчитись грати с дітьми і отримувати від цього задоволення, адже ми всі родом с дитинства.


Катя, Настя і Таня – наші експерти з раннього розвитку. Дуже важливим в роботі з дітьми знати їх психологію, вікові особливості. Все це, Катя і Настя вивчили в інституті, а також з особистого досвіду виховання дітей. На заняттях діти вчаться всьому, що знадобиться їм в майбутньому і зараз – це тренування пам’ яті при вивченні пісень і віршиків, логічне мислення, кординація рухів, зусередженність, уміння працювати в команді і ще неймовірна кількість вмінь, яких здобуде та зафіксує ваша дитина на заняттях, які завжди проходять в ігровій формі, весело та динамічно.

Krealand Start Pro: Це індивідуальні заняття для дошкільнят та дітей шкільного віку. Ми можемо розробити індивідуалізовану програму, яка б відповідала саме вашим потребам.

Start: Зразок заняття