Ранній розвиток

Дитина народжується у цей світ маючи необмежені можливості до навчання, адже та кількість інформації, яку вона засвоює за перші роки свого життя така велика, що  позаздрили  б видатні науковці. А все чому? Через те, що з часом ми втрачаємо цю феноменальну здатність сприймати світ настільки цікавим, яким він є для дитини. Ми не маємо часу дивуватися тому, яким є красивим повний місяць, або радіти від того, що прокидається сонечко. Нам, дорослим, важко уявити чому дитина чогось не розуміє, адже в світі є надзвичайно прості речі – яблука є червоні  і зелені, бувають голуби та горобці, а ще, що море і річка – це зовсім різні поняття. Так, нам не зрозуміло, адже ми досвідчені дорослі, які хочуть, щоб маленькі особистості народжуючись все це розуміли… Але хіба ж тоді нам було б так само цікаво бути батьками. Дитина, народжуючись у цей світ, дарує нам можливість зацікавитись тим забутим світом, в якому колись жили і ми. Цей світ – це світ дитячої гри.

Чи знаєте ви, що маленькі діти найкраще пізнають світ саме через гру, це доведено багатьма науковцями… Дітям не подобається, коли від них хтось щось вимагає, коли їх повчають,  але  подобається, коли з ними граються та ласкаво посміхаються, розказуючи казочку. Хіба ж можна проти цього встояти. Вивчивши багато методик раннього розвитку дітей та виховуючи власних, мы прийшли до висновку, що дітям не потрібні просто заняття з вивчення кольорів, форм або тваринок –їм потрібно значно більше. Життєвонеобхідним для них є зберегти той інтерес до вивчення світу, що був даний м згори, зберегти  енергію, з якою вони його пізнають та направити цю енергію в правильному напрямку і саме тоді діти виростають справжніми геніями, які з радістю навчаються новому і не бояться світу, який так стрімко змінюється.

Krealand Start: Це групові заняття для мам (і тат!) та їх маленьких дітей. В кожному заняття беруть участь максимум 8 осіб. Вікової категорії від 1 року до 3 років:

Від 1 року до 2 років
Від 2 років до 3 років

Krealand Start Pro: Це індивідуальні заняття для дошкільнят та дітей шкільного віку. Ми можемо розробити індивідуалізовану програму, яка б відповідала саме вашим потребам.

 

 

Оберіть для більш детальної інформації: