Art Pro

krealand-art-pro
 

Креаленд Art Pro використовує більш структурований підхід, згідно з яким учасники вивчають більш детально про кольори, моделювання, текстуру та техніки, а також навчаться працювати разом над амбіційними арт-проектами. Заняття поділені на 4 вікові групи:

Рівень 1 (вік 5-6 років)
Заняття спрямовані на ознайомлення дітей з різними художніми матеріалами та техніками і спрямовані на розвиток пам’яті, уваги, дрібної моторики, фантазії. Ми навчимо основних принципів роботи з кольором, формою, фактурою.

Рівень 2 (вік 7-8 років)
Заняття спрямовані на розвиток творчих здібностей, фантазії, креативного мислення. Освоєння роботи з різними художніми матеріалами. Ми надаємо початкові знання з кольору, просторового відчуття та композиції.

Рівень 3 (вік 9-11 років)
Заняття спрямовані на розвиток образно-логічного мислення, просторової уяви, фантазії. Формування навиків самостійної роботи з художніми матеріалами в різних техніках. Надаємо знання з кольорознавства, основ дизайну.

Рівень 4 (вік 12-14 років)
Цікаві та змістовні заняття, що навчать вашу дитину мислити художньо та креативно. Вивчення основ дизайну, кольорознавства, композиції
Тривалість кожного заняття 1 година

Женя вважає, що проявляти себе можна в будь-якому напрямку, адже кожного можна навчити, аби було бажання, а ми зможемо вас направити у світ ваших фантазій. Різні художні техніки, завдання та вивчення теоретичного матеріалу зробить вас ще більшим генієм. Женя закінчила академію мистецтв в Києві за спеціальністю графічний дизайн, а також викладає в ЧДБК, учасник виставок та творчих конкурсів. Її мистецька освіта підкріплюється постійним бажанням пізнавати нові методики і техніки, тієї чи іншої подачі образотворчого мистецтва.
Ось тому, Женя постійно розвиває свій талант, щоб досягти бажаного результату. Посилена праця, наполегливість та робота з дітьми надихає її на нові творчі ідеї.
Завдяки тому, що Женя багато подорожує, рівень стандартності художньої освіти всебічно розвивається.

Приклад заняття з художнього мистецтва для 1 вікового рівня

Заняття 8 Тема: Основи кольорознавства
Теорія: Відтінки і тони. Змішування кольорів з білим і чорним.
Гра: Зібраті пазл-послідовність від чорного до білого.
Вправа: Намалювати пензликом і фарбою на папері розтяжку від яскравого кольору до ледве видного.
Практика: безперервною лінією замалювати весь лист, намалювати будь-яку форму (викорістовуючі фігурні лінійкі), замалювати всередині форми тонами і відтінками.
Матеріалі: фарби гуаш та акварель з чорним і білим кольорами, чорні олівці, лінійки з формами, пензлики, палітри, стаканчики для води, папір для практичного завдання (ватман а4).